KETO PRO - keto ( proteinová ) dieta

Co nesmí chybět nevěstě?

Co nesmí chybět nevěstě? Sebevědomí!

 

Ve svatební den by měla každá nevěsta vynikat svým vzhledem nade všemi. Proto si dává s vlastními přípravami pořádný záležet a nepodceňuje žádné maličkosti. Tradičně nejvíce času jí vezme výběr svatebních šatů, najít ty pravé totiž není jenom tak.

 

Spokojenost – klíč k úspěchu

Jenom ony samotné však k dokonalému vzhledu nestačí, roli hraje celá řada dalších faktorů, třeba postava. Nemusíte mít zrovna ideální míry, aby vám to slušelo, hlavní je, abyste se ve svém těle cítila dobře. Pokud nejste se svou postavou spokojená, není nic jednoduššího než to změnit. Vyvarujte se ovšem drastických diet, výsledek nebude s největší pravděpodobností splňovat vaše očekávání a nedostatek živin se projeví na celém vašem vzhledu, pleť nevyjímaje. Nedokonalosti pak nezakryje ani dokonalé svatební líčení.

 

Čas na změnu

Hladovění opravdu není ta nejlepší cesta, jak získat křivky, po kterých toužíte. Daleko účinnější metodu nabízí proteinová ketodieta, která stojí na konzumaci vysokého množství bílkovin. Potraviny jíte každé dvě až tři hodiny, takže vám kručet v břiše určitě nebude. Abyste dosáhli těch nejlepších výsledků, zakomponujte do vašeho režimu také pravidelný pohyb. Nemusíte se potit v posilovně, postačí i pravidelné procházky. Vyzkoušet můžete i moderní přístroje, které vám s tvarováním postavy pomohou. Oblíbený je například Vacushape, pomocí kterého se zbavíte problémových partií, jako jsou stehna, hýždě nebo bříško. Dnes tuto službu nabízí mnohé kosmetické salony.

 

Nejkrásnější ozdoba

Kromě postavy se na celkovém vzhledu velkou měrou podílí také účes. Vlasy jsou totiž považovány už odnepaměti za korunu krásy. Aby byly zářivé a staly se vaší ozdobou, pak musí být zdravé. Spousta z nás má však problém s jejich lámáním, vypadáváním, třepením a krepatěním. Mnohdy jsou nekvalitní a tak je s nimi poněkud těžší domluva. Zpátky do kondice je dostanete pomocí brazilského keratinu. Tento čistě přírodní přípravek zlepší jejich kvalitu, narovná je a zregeneruje. Pak z nich lehce půjde vytvořit váš vysněný účes. Pokud vás trápí, že nedosahují délky, kterou byste si přála, nebo jim chybí dostatečná hustota, pak vyrazte do kadeřnictví na prodloužení vlasů. Dnes se stalo zcela běžnou záležitostí. Tak, nebojte se přírodě trochu dopomoct a dopřejte si hřívu, po které jste vždy toužila!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.