KETO PRO - keto ( proteinová ) dieta

Jak na to, aby vám to v létě slušelo

Jak na to, aby vám to v létě slušelo


Léto je v plném proudu - slunce svítí a teploty stoupají vysoko nad třicetistupňovou hranici. Vy ale přesto můžete vypadat šik i v tom nejparnějším počasí. Jak na to, aby vám to slušelo?

 

Líčení je základ

Každá z nás chce vypadat skvěle. Velkou měrou se na našem vzhledu podepisuje make-up. Ten letní by měl být lehčí a jemnější. Pokud nevíte, jak na to, využijte služeb vizážistů, kteří vám vytvoří dokonalý make-up, tedy denní líčení, co se bude přesně hodit k vašemu typu. Navíc vám poradí, jaké barvy vám budou slušet a ukážou pár triků, díky nimž lehce zakryjete drobné nedostatky a vyzdvihnete přednosti.

 

Zvýrazněte, co je na vás krásné

Máte dokonalé dlouhé štíhlé nohy? Nezahalujte je a místo toho oblékněte minisukni. Pyšníte se dlouhými hustými a zdravými vlasy? Přestaňte je schovávat do drdolů a culíků a dejte jim volnost. Zdobí vás krásné velké oči? Zdůrazněte je pomocí prodlužování řas a úpravou obočí. Ať už se vám na vás líbí cokoli, nechte to vyniknout.

 

Zahalte se do vůně

Noste lehké vůně. Ideální jsou svěží ovocné a květinové ingredience, jako maliny, jahody, pivoňky nebo růže. Naopak intenzivní a kořeněné vůně si nechte na zimu, v horkých dnech by vám mohly způsobit tak akorát bolest hlavy, nehledě na to, že by mohly být nepříjemné i pro vaše okolí.


Dokonalá od hlavy až k patě

I nohy si zaslouží odpočinek a péči. Noste pohodlné boty, ulevte jim krémy a gely. Protože v letním období často nosíme sandálky, žabky a otevřené lodičky, nezanedbávejte péči o nohy a pedikúru. Neupravené nožky rozhodně nevypadají přitažlivě, o popraskaných patách nemluvě. Pořádně se o ně proto starejte, podepíše se to nejen na vzhledu, ale i na zdraví. Úpravu nehtů nezanedbávejte ani na rukou – právě ony jsou totiž vaší vizitkou.

 

Dejte vlasům dovolenou

Vlasy jsou korunou krásy. Avšak v létě dostávají pořádně zabrat - UV záření, slaná mořská ani chlorovaná voda jim zrovna dvakrát neprospívají. Zkuste jim proto co nejvíce ulehčit. Omezte používání tužidel, fénu i žehličky, upřednostněte lehké šampony, ideálně na přírodní bázi. V dámském kadeřnictví si nechte vykouzlit účes, který bude vzdušný a jednoduchý na úpravu. Kadeřnice vám zároveň pomůže dát vlasy do pořádku pomocí profesionálních regeneračních kúr.

 

Buďte fit

Dostaňte se přes léto do kondice. Odlehčete jídelníček nebo si rovnou naordinujte dietu. Velké oblibě se díky své účinnosti a rychlosti těší proteinová dieta, která je založena na konzumaci velkého množství bílkovin. Dopustit na ni nedá ani řada celebrit, které pomocí ní zhubly nadbytečné kilogramy.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.