KETO PRO - keto ( proteinová ) dieta

Jak vybrat dokonalé svatební šaty

Jak vybrat dokonalé svatební šaty

 

Svatební den představuje důležitý milník v našem životě, je zpečetěním vztahu dvou milujících se lidí. Největší pozornost je tradičně upřena na nevěstu, proto si každá nastávající manželka dává na svém vzhledu pořádně záležet. Chce totiž nejen krásně vypadat, ale také se dobře cítit. A je úplně jedno, jestli se rozhodne, že bude za jemnou princeznu, něžnou vílu nebo výraznou femme fatale.

 

Vybírejte podle postavy

K nevěstě patří krásné svatební šaty. Při výběru „těch pravých“ hraje důležitou roli celá řada faktorů. Jedním z těch stěžejních je vaše postava. Nemusíte se pyšnit zrovna mírami modelek, aby vám to slušelo, hlavní je, abyste se ve svém těle cítila dobře. Pokud tomu tak není, pokuste se svou figuru vylepšit a do nové životní etapy vstupte lehčí a v lepší kondici. Za krátkou dobu vás do formy dostane ketodieta, která je založená na zvýšené konzumaci bílkovin a nízkém obsahu tuků a sacharidů. Jídla vás spolehlivě zasytí a jejich přípravou navíc nestrávíte příliš mnoho času, takže se můžete věnovat organizování a zařizování vaší veselky.

 

Zohledněte místo a styl svatby

Kromě postavy je třeba vzít v úvahu i prostředí, kde se obřad i hostina odehrává. Jiný styl je třeba volit pro svatbu na zámku, na louce, v kostele nebo na pláži. Šaty by měly korespondovat jak s místem, tak také s vaší osobností. Neřiďte se slepě aktuálními módními trendy. Vypravit se můžete do půjčoven svatebních šatů, kde bývá výběr tradičně nejširší, najdete zde modely v různých stylech, střizích, materiálech, barvách i délkách. Krátké svatební šaty využijete na převlečení po půlnoci, hodí se však i pro starší nevěsty, úzké upnuté skvěle padnou vysokým štíhlým dámám, kulatější bříško nejlépe skryje šněrovací korzet.

 

Nebojte se být originální

Kromě klasiky se nemusíte bát ani trochy extravagance, odlište se třeba barvou nebo vzorem. Nebo svou originalitu zdůrazněte třeba netradiční kyticí nebo vlasovými doplňky. Pokud byste si přesto nemohla vybrat, můžete si v salonu nechat ušít šaty na míru, které budou přesně odpovídat vašim představám. Váš nastávající by se měl svým oblečením sladit k vám. Zatímco pánský svatební oblek může být v kontrastních tónech, barva košile musí přesně odpovídat barvě nevěstiných šatů. Dokonalý soulad zajistí také správně zvolené doplňky. Tak, vybírejte pečlivě, ať je výsledek bezchybný!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.