KETO PRO - keto ( proteinová ) dieta

JAK FUNGUJE KETO DIETA

JAK FUNGUJE KETO DIETA KETO PRO BEZ ZTRÁTY SVALOVÉ HMOTY S RYCHLÝM ÚBYTKEM TUKU A CENTIMETRŮ V PASE?

Keto dieta KETO PRO zajišťuje dostatečný přísun kvalitních a rychle vstřebatelných bílkovin, které se v organismu rozloží na tzv. ketolátky. Jsou to látky se silným zdrojem energie, zamezují pocitu hladu a mají mírně euforizující účinek s navozením dobré nálady.

Prostřednictvím našich produktů dostanete do těla rychle vstřebatelné bílkoviny bez zbytečných cukrů a tuků. Po cca třech dnech se vaše tělo dostane do speciálního metabolického stavu zvaném ketóza. Tento stav chrání vaše svaly a spaluje pouze tuky i bez jakéhokoliv cvičení.

Bez JO-JO efektu

Při redukci tukové tkáně bez ztráty svaloviny dojde v těle ke zrychlení celého metabolismu, díky čemuž se běžná jídla začnou spalovat mnohem rychleji, než tomu bylo doposud. Při správném dodržení keto diety a následném udržovacím procesu se vrátíte k normálním jídlům bez JO-JO efektu.

Pro koho je dieta určená?

Keto dieta je určená pro lidi s mírnou nadváhou, ale i pro obézní pacienty s velkou zásobou vnitřního tuku. V těchto případech je nejvhodnější si domluvit konzultaci a měření přímo v naší kanceláři. Keto dieta je vhodná i pro sportovce, kteří nechtějí při cvičení docházet o svalovou hmotu. Pro všechny, kteří chtějí ztratit jenom tuky za krátký čas s dlouhodobým výsledkem.

 

 Kolač_graf

Doporučuji zhlédnout toto video. Systém fungování Těla je stejný. Keto pro dieta dodává mimo jiné bílkovinu tím pádem nedochází k úbytku svalstva. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.